sliac.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Sliač

Akcie 1-6 z 6

AKCIE A PODUJATIA a okolie

SILVESTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

20.12. - 20.12.2026 / 13:00

Miesto konania: Sliač
ŠK Rybáre – 1.FC Hájniky Vás pozýva v pondelok 26.12. o 13.00 hod. na SILVESTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS miesto: Ihrisko ZŠ A. Sládkoviča Sliač vstup voľný varené víno skoro zdarma !!!

SILVESTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

Írska kliatba

28.11. - 28.11.2017 / 19:00

Miesto konania: Kúpeľná 489/1
Martin Casella: Írska kliatba  Divadlo Aréna / Najlepšie divadlo Veľká komédia o malých problémochBrutálna komédiaJoseph – úspešný právnik a otec dvoch dcér. Stephen – atraktívny, vtipný a inteligentný policajt. Rick – mladý, perspektívny študent a aktívny športovec. A otec Kevin – obľúbený a rešpektovaný pastor vo farnosti kdesi na Manhattane. Okolo nich New York – najvzrušujúcejšie miesto sveta. Big Apple.Kde by mohol byť problém? Aký by títo muži mohli vôbec mať problém? Odpoveď na túto otázku je za hranicou vašej predstavivosti.Každý z nás má niečo, čo na sebe neznáša.A títo muži tiež. A je to obrovské. Každý týždeň sa musia stretnúť, aby o tom mohli hovoriť. Je to pre nich otázka života a smrti.Čo robí muža mužom?Najtabuizovanejší aspekt mužskej identity analyzovaný s takou úprimnosťou a otvorenosťou, že vám to vyrazí dych. Na ten vám však pri záchvatoch smiechu nezostane čas.Írska kliatba mala v Divadle Aréna európsku premiéru za účasti autora Martina Casellu. Oceňovaný newyorský dramatik, pedagóg a herec Martin Casella pracoval okrem iného ako asistent Stevena Spielberga.preklad: Jozef Timčák, Natália Lokajovádramaturgia: Zuzana Šajgalíkováscéna a kostýmy: Zuzana Formánkovámasky: Juraj Steinerréžia: Juraj BielikHrajú:Rick Baldwin: Braňo DeákJoseph Flaherty: Ján JackuliakStephen Fitzgerald: Marek MajeskýKevin Shaunessy: Martin MňahončákKeiran Riley: Juraj Loj  Inscenácia obsahuje výrazy, ktoré nie sú vhodné pre divákov do 18 rokov.

Írska kliatba

Šarkaniáda 2017

8.10. - 8.10.2017 / 14:30

Miesto konania: futbalové ihrisko TJ Slovan Sliač
MESTSKÉ KULTÚRNE STREDISKO SLIAČ Pozýva všetkých malých aj veľkých na zábavno – súťažné popoludnie plné lietajúcich šarkanov Šarkaniáda 2017 - súťaž pre deti aj rodičov 8. október 2017 od 14.30 hod. MIESTO: FUTBALOVÉ IHRISKO TJ SLOVAN SLIAČ SÚŤAŽIŤ SA BUDE V KATEGÓRIÁCH: NAJDLHŠIE LIETAJÚCI ŠARKAN NAJDLHŠÍ CHVOST NAJKRAJŠÍ ŠARKAN NAJŠIKOVNEJŠÍ POMOCNÍK NAJKRAJŠÍ DOMA VYROBENÝ ŠARKAN Sprievodné podujatia: 13.30 hod. TVORIVÉ DIELNE – UROB SI VLASTNÉHO ŠARKANA ___________________________________________________ V prípade nepriaznivého počasia bude podujatie presunuté na iný termín

Šarkaniáda 2017

Koncert Mladých Umelcov

29.9. - 29.9.2017 / 17:30

Miesto konania: Kino Hron, Sliač
Mestské kultúrne stredisko Sliač Vás pozýva na KONCERT MLADÝCH TALENTOV 29.9.2017 o 17.30 hod. Kino Hron , ul.SNP č. 19 Sliač V programe sa predstavia mladí, talentovaní, sliačski hudobníci: Lenka Moravčíková Laura Bakšová Alex Sarka Norbert Daniš Súčasťou koncertu je aj výstava umeleckých fotografií Olivera Kuklovského Vstupné 3,- €

Koncert Mladých Umelcov

Sliačske jesenné chuťovky s folklórom

23.9. - 23.9.2017 / 10:00

Miesto konania: Sliač , námestie pri fontáne
Mesto Sliač Vás pozýva na tradičné Sliačske jesenné chuťovky s folklórom 23. september 2017 10.00 hod. - VYSTÚPENIE DETI MŠ ul. SNP Sliač Nikola KOSTURJAKOVÁ - spev OTVORENIE: Vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu výzdobu balkóna, lodžie bytového alebo rodinného domu kvetmi a o najkrajšie upravené okolie bytového domu. 11.00 hod. - Anna ŠATANOVA - vynikajúca speváčka ľudových piesní FZ POHRONEC - folklórne združenie zo Sliača Dfs PRVOSIENKA z Banskej Bystrice CHLAPI ZO ŠAJBY - mužská spevácka skupina zo Strelník PRÁSKANIE BIČOM - Marek Očenáš zo Seliec 14.15 hod. - Fsk BAŽALIČKA - folklórna skupina z Príbeliec CHLAPEC Z MAJERA - heligonkár Tibor Nôžk? 15.30 hod. - BARTOŠOVCI - ľudová hudba z Čierneho Balogu SPRIEVODNE PODUJATIA: detská škola varenia, farmárske trhy, ľudové remeslá, tvorivé dielne pre deti, detské atrakcie, občerstvenie: jablkové lievance, geršňa, štrúdľa, bravčovinky , langoše , burčiak.

Sliačske jesenné chuťovky s folklórom

Banánová veľryba - talk show Haliny Pawlowskej

2.9. - 20.10.2017 / 19:00

Miesto konania: Sliač - Kino Hron
Mestské kultúrne stredisko Sliač Vás pozýva na talk show Haliny Pawlowskej BANÁNOVÁ VEĽRYBA 12. 10. 2017 o 19.00 hod. do zrekonštruovaného kina Hron na ul SNP č. 19. Vstupné : 14,- €; 13,- €; 12,-€. seniori nad 70/ ZŤP : 10,- € Predpredaj vstupeniek : MsKS Sliač, Kúpeľná 11, IC Zvolen Kontakt: msks.sliac@gmail.com, Tel.5442202, 0907838813, 542 92 68, ( pracovný deň) Show Haliny Pawlowskej je o dokonalej žene, dokonalom mužovi, dokonalej láske v podaní celkom nedokonalej manželky, milenky a matky Haliny Pawlowskej. Halina vo svojej divadelnej show radí, informuje, číta, recituje a reaguje na vaše otázky a názory, tiež spieva, spomína, plánuje, kritizuje, tancuje, hanbí sa, dýcha a smeje sa… všetkému aj sama sebe. Banánová veľryba je humorné rozprávanie príbehov zo života, z pôsobenia v show biznise a mnohé iné postrehy ťažko prekonateľnej optimistky. Hosť: Michal Červienka – akordeónový virtuóz

Banánová veľryba - talk show Haliny Pawlowskej
Akcie 1-6 z 6

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang