Úvod > Top ponuky > Kvasená kapusta, BELSPOL Sliač

Kvasená kapusta, BELSPOL Sliač

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Ponúkame vám kvasenú kapustu vyrobenú podľa tradičnej rodinnej receptúru. Výber vhodných odrôd, dodržanie pestovateľskej technológie a technológie spracovania umožní, aby kvasená kapusta mala životnoť 60 dní, a to bez konzervačných látok. www.belspol.sk

Kvasená kapusta je vhodná aj pre diabetikov. Môžete si u nás zakúpiť rôzne balenia kvasenej kapusty a to 1 kg, 3 kg, 5 kg a 10 kg. Naši dlhoroční zákazníci si každú jeseň prinesú svoje vlastné hlinené súdky, ktoré im naplníme našou už vykvasenou kapustou a majú ju k dispozícií dlhodobo v akomkoľvek množstve.

Pre zákazníkov, ktorí si zakladajú na svojich rodinných receptúrach na výrobu kvasenej kapusty poskytujeme možnosť zakúpiť si u nás akékoľvek množstvo rezanej kapusty vhodnej na kvasenie. Rovnako je možné si zakúpiť aj ostatné ingrediencie z receptu ako je cibuľa, jabĺčka, červená repa.

Aby sme mohli zdokladovať kvalitu nášho výrobku, prešla naša tradičná kvasená kapusta súborom testov v laboratóriu v Dolnom Kubíne, kde bolo potvrdené, že obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a všetky testované hodnoty dosahovali najvyššie kvalitatívne výsledky.

Názov:
Kvasená kapusta, BELSPOL Sliač
Cena:
Kontakt:
045/ 54 42 561, 0907 825 776, belickajan@stonline.sk
E-mail:
belickajan@stonline.sk
Viac o firme:
BELSPOL, ovocie, zelenina, kvasená kapusta
Počet videní:
2029
Dátum pridania:
16.11.2016

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.