Hotel Kaskády

Pobytové balíky · Spa & Wellness · Kongres · Galéria · Rezervácia. Stamp. Hotel & spa resort Kaskady.

Hotel Kaskády

Hotel Kaskády ubytovanie wellnes

Pobytové balíky · Spa & Wellness · Kongres · Galéria · Rezervácia. Stamp. Hotel & spa resort Kaskady.

Adresa: Letecká 19, 962 31 Sliač - Sielnica, Slovakia
Telefón:045 - 5300000, 5300012
E-mail:rezervacie@hotelkaskady.sk
Wellness +421 - 45 - 53 00004
Kongres+421 - 45 - 53 00031

Pri známom kúpeľnom meste Sliač, v srdci Slovenska, v prírodnom prostredí sme pre Vás vybudovali rozsiahly Hotel & Spa Resort Kaskady. Výnimočné a bohaté zdroje liečivej minerálnej vody tejto lokality sú dôvodom vzniku Spa & Wellness. Hotel Kaskady sa za 11 rokov stal obľúbenou dovolenkovou destináciou. Medzi wellness hotelmi na Slovensku patríme medzi najznámejšie. Komplexné služby, odborná starostlivosť fyzioterapeutov, apel na pokoj, pohodu, príjemnú atmosféru domova, pohostinný personál, to všetko Vám radi ponúkneme počas Vášho pobytu alebo pracovných stretnutí.

V blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko, turistické možnosti, široký výber lyžiarskych stredísk a krásne historické centrá banských miest. V areáli hotela sú k dispozícii tenisové kurty, bowling, požičovňa bicyklov, detské ihrisko a koliba s výbornou kuchyňou a ponukou slovenských jedál pripravených netradičným spôsobom. Medzi obľúbené akcie hotela patrí už každoročná tématická party a Vianočný koncert začiatkom decembra. Aktuálne informácie s programom nájdete na webovej stránke. Počas letných mesiacov pripravujeme pre našich hostí bohatý animačný program nielen pre deti ale aj pre dospelých. Pozývam Vás zažiť skutočnú oázu pokoja a relaxu. Tešíme sa na Vás!

Ponúkame ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, apartmánoch a aprtmánových vilkách.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.