Villa Green Sliač

Nachádza sa v centre kúpeľného mesta Sliač. Ponúkame Vám štýl a útulnosť v súkromí vily. Oblasť je mimoriadne bohatá na liečivé minerálne pramene, prírodné krásy, športové strediská a kultúrne pamiatky.

Villa Green Sliač

Penzión VILLA GREEN ubytovanie, reštaurácia, catering

Nachádza sa v centre kúpeľného mesta Sliač. Ponúkame Vám štýl a útulnosť v súkromí vily. Oblasť je mimoriadne bohatá na liečivé minerálne pramene, prírodné krásy, športové strediská a kultúrne pamiatky.

Adresa: SNP 21, 96231 Sliač
Telefón:0902 370 730
E-mail:villagreen@villagreen.sk
Rozvoz pizzeTelefón: 0948 37 77 37

Penzión VILLA GREEN sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač, v srdci Slovenska medzi mestami Banská Bystrica a Zvolen. Oblasť je mimoriadne bohatá na liečivé minerálne pramene, prírodné krásy, športové strediská a kultúrne pamiatky. Kúpele Sliač a Kováčová, mestá Zvolen i Banská Bystrica či golfové ihrisko Hron sú od VILLA GREEN vzdialené len niekoľko minút chôdze alebo jazdy autom.

VILLA GREEN ponúka svojim hosťom 7 štýlových dvojlôžkových izieb, priestranný apartmán a reštauráciu s kaviarňou GREEN GALLERY s ponukou netradičných jedál, talianskej pizze, kvalitných slovenských vín a originálnou výstavou diel mladých slovenských autorov.

Veľmi nám záleží životnom prostredí a preto poskytujeme všetkým hosťom, ktorí pricestujú bicyklom, vlakom, hybridným alebo elektrickým vozidlom „zelený bonus“ vo výške 10 % z ceny ubytovania.

Štýl, útulnosť a súkromie VILLA GREEN spolu s jedinečnosťou liečebných účinkov termálnych minerálnych prameňov kúpeľov Sliač a Kováčová a širokými možnosťami športovo-rekreačného vyžitia vytvára pre návštevníkov ideálne podmienky pre organizáciu obchodných stretnutí, súkromných osláv ale i oddych a relaxáciu. Veríme, že Vás budeme môcť u nás čoskoro privítať a VILLA GREEN sa stane aj Vaším obľúbeným miestom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.